Części do dźwigów Liebherr

O marce Liebherr

Liebherr to symbol sukcesu, który nierozerwalnie związany jest z osobą Hansa Liebherra urodzonego w 1915 roku. W 1938 przejmuje on zarząd nad małą rodzinną firmą budowlaną i już po 11 latach w 1949 zgłasza patent na pierwszy samojezdny żuraw wieżowy, co jest zarazem kamieniem węgielnym pod Hans Liebherr Maschinenfabrik. Do dziś jego motto „dzięki wytrwałości i determinacji możliwe jest osiągnięcie tego, co wydaje się nieosiągalnym celem” jest mottem całego przedsiębiorstwa.

Części Liebherr

Po ponad 70 latach firma Liebherr oferuje szeroką paletę wysokiej jakości stale rozwijanych produktów i usług. Liebherr jest liderem w segmencie dźwigów i części do dźwigów Liebherr, a jego asortyment wychodzi daleko po za żurawie wieżowe:

 • Żurawie samojezdne i gąsienicowe
 • Maszyny budowlane
  • Ładowarki Liebherr: Liebherr 506, Liebherr 514, Liebherr 538, Liebherr 544, Liebherr 556, Liebherr 564, Liebherr 566, Liebherr 576, Liebherr 580
  • Koparki Liebherr: Liebherr 312, Liebherr 314, Liebherr 900, Liebherr 904, Liebherr 912, Liebherr 924, Liebherr 926, Liebherr 934, Liebherr 944, Liebherr 954
  • Dźwigi Liebherr: Liebherr LTM 1030, Liebherr LTM 1045, Liebherr LTM 1055, Liebherr LTM 1100
  • Spychacze Liebherr: Liebherr 722, Liebherr 731, Liebherr 732, Liebherr 734
 • Technika przeładunkowa
 • Żurawie w transporcie
 • Wyposażenie kopalni odkrywkowych

Od samego początku dewizą Hansa Liebherra było „zrób to sam, pomyśl sam, bez długich dyskusji, po prostu zrób to”. Dziś po ponad pół wieku na rynku w myśl tego hasła, części Liebherr są produkowane przez firmę Liebherr. Dlatego też części Liebherr cechuje dojrzałość konstrukcyjna i najwyższa jakość. Są stale poddawane procesowi modernizacji i kontroli jakości. Powoduje to, że produkty oferowane klientom są najbardziej zaawansowanymi technologicznie produktami w branży. Dzięki temu klient ma gwarancję, że używając oryginalnych części Liebherr jego park maszynowy będzie zawsze gotowy do najtrudniejszych wyzwań.

Firma Liebherr jest obecna na polskim rynku od 1985 roku, a nieustanny wzrost liczby klientów doprowadził do utworzenia w 2005 roku własnej spółki serwisowej i dystrybucyjnej. Sprawia to, że klienci marki mają szybki i pełen dostęp do zapasów części Liebherr. Czas jest przy dużych inwestycjach wartością kluczową dlatego szybkie usuwanie awarii jest też priorytetem działu części Liebherr, który został jeszcze wsparty o grupę dystrybutorów części Liebherr , których zadaniem jest wsparcie klienta. Taka polityka firmy owocuje tym, że zarówno części do maszyn budowlanych Liebherr jak i części do dźwigów Liebherr, są dostępne praktycznie od ręki. Firma Liebherr nie może sobie pozwolić by przez brak części do dźwigu Liebherr stanął cały projekt. Dlatego szybkie działanie, szeroka dystrybucja i fachowa obsługa są wizytówkami firmy.