Części do maszyn i koparek Doosan

O marce Doosan

Doosan - połączone słowo "doo" (jednostka miary ziaren) i "san" (góra) - oznacza "małe ziarenka piasku, które razem tworzą górę". Czyli z małych części Doosan, powstają wielkie maszyny.
Nasza nazwa odzwierciedla nasze przekonanie, że jeśli wszyscy zaangażowani zjednoczą się, można osiągnąć większe sukcesy. W 1896 roku prezes założyciel Seung-Jik Park otworzył pierwszy nowoczesny sklep w Korei, pierwotny podmiot Doosan. W latach sześćdziesiątych Doosan rozszerzył swoją działalność o budownictwo, żywność i napoje, maszyny, media, usługi kulturalne i nie tylko.

Od dużych elektrowni wytwarzających energię elektryczną w Indiach po zakłady odsalania, które dostarczają czystą wodę milionom ludzi na Bliskim Wschodzie, do maszyn budowlanych, które budują roboty ziemne na rozległym terytorium Chin, systemów magazynowania energii i ogniw paliwowych, które pokazują wykładniczy wzrost popytu - zaawansowane technologie Doosan pomagają tworzyć wartość dla wszystkich na świecie.

Części Doosan

Będąc liderem w rynku maszyn budowlanych ważne jest utrzymanie doskonałej dostępności do części Doosan. Ważne jest aby części Doosan trafiały jak najszybciej do klienta będącego w potrzebie. W tym pomaga fachowy serwis mogący określić, które części do maszyn Doosan są niezbędne. W ten sposób zamówione części do maszyn Doosan trafiają do klienta z gwarancją dopasowania. Nie ważne czy są to części do koparek Doosan, czy części do maszyn Doosan, klient zawsze spotka fachową i szybką obsługę. Rzetelna obsługa, pomoc przy wyborze części Doosan, wpłynie na czas usunięcia usterki i ograniczenie kosztów. Stosowanie oryginalnych części Doosan wpływa na żywotność. Wybierając części do maszyn Doosan stawiasz na jakość. Wychodząc naprzeciw naszym klientom zapewniamy dostęp do wszystkich części do koparek Doosan.